Nytt kontorhotell på Aker Brygge

Det svenske selskapet City Office har åpnet et nytt kontorhotell på Aker Brygge. Bedrifter har nå mulighet til å leie kontorer i kortere eller lengre perioder.

Publisert Sist oppdatert

Dette er en artikkel fra NE nyheter, som nå er blitt til Estate Nyheter. Redaksjonen.

Nylig åpnet lokalene til City Office i 5. og 6. etasje i Beddingen 8 på Aker Brygge. Lokalene går inn i rekken av kontorhotell verden over i kjeden Worldwide Business Centres Network. Totalt 48 kontorer er til leie, med tilhørende møterom og fellesarealer.

Gjør forretningslivet enklere

Norske og internasjonale selskaper har nå et alternativ til å påta seg kostnader med å etablere egne kontorer i Oslo. Som kunde av City Office i Oslo er det også mulig å benytte seg av de mange kontorer over hele verden til reduserte priser. I tillegg til kontorene, er tilhørende møtelokaler med profesjonell utrustning tilgjengelig, samt fellesarealer og kantine.Ekstraservice, fra å ta telefonen til å oversette brev samt utførelsen av annen administrativ support, tar City Office seg av. Servicen skal være av den samme standard og art som på eksklusive hoteller.

?Identity point?

Det er også mulig for bedrifter å ha et såkalt ?Identity Point? hos City Office. Denne tjenesten innebærer at man får en kontoradresse, telefonnummer, fax og e-post adresse. Internasjonale foretak har således muligheten til å operere med et virtuelt Oslo-kontor.

Powered by Labrador CMS